Війна забрала життя захисника з Чорнобаївщини
Суспільство

Війна забрала життя захисника з Чорнобаївщини

0

Чорнобаївська громада попрощалася із Андрієм Дзюбою. Життя 42-річного воїна обірвалося 16 червня. Це велика втрата для нас усіх.

Андрій служив у 72-ій бригаді імені Чорних Запорожців. Він пройшов крізь найгарячіші ділянки фронту, зокрема Бахмут та Вугледар. Боєць отримав смертельні поранення після атаки ворожого дрона біля Старого Салтова.

Героя відзначили високими державними та відомчими нагородами. Серед них відзнака «За оборону України» та «Хрест ракетних військ і артилерії». Командування висловлювало йому офіційні подяки.

Уродженець Великої Бурімки обрав професію ветеринара. Він працював механізатором та служив у ППО. Його пам’ятатимуть як працьовиту людину та справжнього захисника.

Танці на березі Дніпра: як черкаські пенсіонери відзначили початок літа

Попередня стаття

Черкаська поліція розслідує аварію за участю Seat

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *