Небезпечний «врожай»: у Маньківці пенсіонерка потрапила до лікарні
Суспільство

Небезпечний «врожай»: у Маньківці пенсіонерка потрапила до лікарні

0

Жінка намагалася смачно повечеряти. 70-річна мешканка Маньківки стала жертвою власної необережності.

Потерпіла назбирала дикорослих грибів у власному садку. Вона самостійно приготувала підвишні — відварила їх, а потім посмажила до столу.

Вже за дві години після вживання страви самопочуття пенсіонерки різко погіршилося. З’явилися виражені ознаки інтоксикації, що змусили її терміново звернутися по медичну допомогу.

Лікарі діагностували сильне отруєння організму. Пацієнтка скаржилася на нестерпний біль у животі, постійну нудоту, блювоту та діарею.

Стан жінки є серйозним. Додатково медики зафіксували небезпечну слабкість, сильне потовиділення та часте запаморочення. Потрібна госпіталізація.

В Умані міграційна служба виявила іноземця без документів

Попередня стаття

Російську блогерку заочно засудили за фінансування ворожих атак

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *