Через порушення правил руху під час ДТП на вулиці Смілянській відкрито провадження. Автомобіль врізався в електроопору. Подія трапилася 21 червня близько 14:20.
Водій “Seat” не впорався з керуванням та вилетів за межі дороги. Травми отримали двоє людей. Жінку-пасажирку доставили до лікарні. Водій від допомоги відмовився.
Справу веде поліція Черкаського району. Слідство триває. Покарання передбачене за статтею 286.









Коментарі