Чоловік проживав незаконно. Порушника знайшли під час перевірки в Умані.
Громадянин Ізраїлю, якому 52 роки, не мав при собі жодних дозвільних паперів. Про це повідомили у Міграційній службі Черкаської області.
Як з’ясувалося, він втратив свою посвідку на тимчасове проживання ще рік тому. Весь цей час іноземець не намагався офіційно відновити статус.
Правоохоронці склали протокол. Іноземця оштрафували на 3400 гривень за порушення міграційного законодавства.
Його зобов’язали покинути країну. Чоловіку надали рівно один місяць для добровільного виїзду з України.










Коментарі