На Золотоніщині нетвереза водійка вчинила аварію з дітьми
Кримінал

На Золотоніщині нетвереза водійка вчинила аварію з дітьми

0

Дві семирічні дівчинки потрапили до лікарні. Це наслідок вечірньої ДТП у селі Богодухівка, що сталася 20 червня близько восьмої години вечора.

За кермом «Daewoo Lanos» перебувала 40-річна жінка. Вона не впоралася з керуванням на вулиці Рички, вилетіла на узбіччя і врізалася в дерево та огорожу.

Прибувши на місце, патрульні перевірили стан водійки. Драгер показав 1,8 проміле алкоголю в крові. Це значне сп’яніння.

Слідчі вже відкрили провадження за частиною 1 статті 286-1 КК України. Винуватиці загрожує до трьох років тюрми та втрата водійських прав на термін до п’яти років.

Черкаси провели в останню путь військового фахівця Олександра Пономаренка

Попередня стаття

Фільми за участю Шерон Стоун: повний список

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *